İDRİS GÜLLÜCE FUARI GEZDİ

  İDRİS GÜLLÜCE FUARI GEZDİ

  Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, hafta sonu öğleden sonra İstanbul Beyazıt Meydanı’ndaki 33. Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı’nı gezdi.

 Türkiye Diyanet Vakfı‘nın organize ettiği ve İBB Kültür A.Ş.‘nin katkılarıyla düzenlenen 33. Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı, Beyazıt Meydanı’ndaki tarihî atmosfer eşliğinde ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Fuarı son ziyaret edenler arasında Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce de vardı.

 Fuarın yazar akınına uğradığı Cumartesi günü öğleden sonra mekâna gelen İdris Güllüce, stantları gezdi, yazarlar ve yayıncılarla görüştü ve beğendiği kitapları satın aldı. Aynı dakikalarda imza programı olan Turgay Güler, Dursun Gürlek, Mehmet Nuri Yardım, Prof. Dr. İhsan Süreyya Sırma, Emine Şenlikoğlu, Kadir Mısıroğlu, Leyla İpekçi, Muhammed Emin Yıldırım ve daha birçok yazarla tek tek sohbet eden Bakan Güllüce’ye, 33. Türkiye Kitap ve Kültür Fuarları Genel Koordinatörü Osman Sarıköse gezinti sırasında eşlik etti ve fuar hakkında bilgiler verdi. Organizasyona yönelik beğenilerini ve memnuniyetini dile getiren Bakan Güllüce’nin birçok yayınevinin eserlerinden haberdar olduğu görüldü. Ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan ve bol bol hatıra fotoğrafı çektiren İdris Güllüce, yayınevi stantlarından yeni çıkan birçok eseri satın almayı da ihmal etmedi.

Elif Sönmezışık

Vakıf Fuarcılık ve 33. Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı

Basın Danışmanı

sonmezisikelif@gmail.com

tdv.kitapfuari@gmail.com

https://twitter.com/TDVKitapFuar

https://www.facebook.com/TDVKitapKulturFuarlari

Yayın Tarihi: 14 Temmuz 2014

Fotoğraflar: Ayşe Emine Sultan Çelik

İdris Güllüce -1 İdris Güllüce -2 İdris Güllüce -2a İdris Güllüce -3 İdris Güllüce -4 İdris Güllüce -6 İdris Güllüce -8 İdris Güllüce -9 İdris Güllüce -10 İdris Güllüce -11 İdris Güllüce -12

Yorum yazabilmek için lütfen Oturum Açın