ESKADER 10.YILINI KUTLUYOR!

2008 yılında Cağaloğlu’nda kurulan “Edebiyat Sanat ve Kültür Araştırmaları Derneği” (ESKADER), bu yıl 10. yaşını kutluyor.

 

Yıllardır yurtiçinde ve yurtdışında çeşitli kültür-sanat faaliyetleri düzenleyen ESKADER, 2018 yılında onuncu yaşını kutladığını duyurdu. Yıl içerisinde 10. yıla özel birçok etkinlik planlayan dernek; takipçilerine özel etkinlikler, hediyeler ve sürprizlerle dolu bir kültür-sanat yılı armağan etmek istiyor. İşte derneğin 10. yıla özel faaliyetlerinden bazıları:

 

Her Ay Çekilişle Hediyeler Dağıtılacak

Her ayın 10’unda sosyal medyada gerekli şartları sağlayan takipçilerin arasından yapılacak çekilişle; kazananlara hediye kitap setleri, tiyatro/sinema biletleri, çeşitli özel etkinliklere davetiyeler hediye edilecek. Katılım şartları her ay çekilişten önce sosyal medya hesaplarından duyurulacak.

 

Özel Etkinlikler Düzenlenecek

Dernek, kuruluşunun 10. yılında birçok özel etkinliğe ev sahipliği yapma hazırlığında. Ödül Töreni, Edebiyat Yarışması, Saygı Geceleri ve daha birçok özel etkinlik sürpriz konuklarla bir araya getirilecek ve yine tüm bu etkinlikler sosyal medya hesaplarından takipçilere bildirilecek.

 

Kültür-Sanat Ödülleri Görkemli Bir Törenle Sahiplerini Bulacak

2017’nin kültür-sanat ödülleri dernek yöneticilerince Aralık ayında açıklanmıştı. Ödül töreni her sene olduğu gibi bu sene de Nisan ayında yapılacak. Ülke çapında yazarların, şairlerin, tiyatrocuların, akademisyenlerin iştirak ettikleri ödül töreni her seneki gibi bir kültür-sanat ziyafeti teşkil edecek. ESKADER, onuncu yılında da ödüllerini görkemli bir törenle vermeye hazırlanıyor.

 

SanatÂlemi.net’ten Yıl Boyunca Özel Yayınlar

Derneğe ait bir yayın organı olan www.sanatalemi.net yıl boyunca usta köşe yazarları, sürpriz röportajları, gezi yazıları, anlık ve güncel sanat haberleriyle kültür-sanat hayatın nabzını tutacak. SanatÂlemi’ndeki her içerik 2018 yılı itibariyle anlık olarak sosyal medyadan da takip edilebilecek.

Yorum yazabilmek için lütfen Oturum Açın